Technik/ Inżyniera serwisu

HR International Sp. z o.o.

cała Europa, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: cała Europa

Zakres obowiązków:
 Instalacje urządzeń i linii pakujących,
 prowadzenie serwisów okresowych i interwencyjnych,
 prowadzenie szkoleń dla personelu obsługi instalowanych maszyn,
 prowadzenie wizyt referencyjnych,
 raportowanie do kierownika serwisu.

Wymagania:
 min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
 techniczne : dobre umiejętności manualne, umiejętność obsługi wszelkiego typu narzędzi mechanicznych oraz elektronarzędzi. Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki lub elektroniki oraz umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych będzie atutem,
 prawo jazdy kat. B,
 znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
 znajomość języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym będzie dużym plusem,
 ważny paszport (w związku z podróżami po za UE),
 gotowość do pracy w nienormowanym wymiarze godzin,
 samodyscyplina, punktualność, solidność, umiejętność zarządzania czasem.

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią od efektów,
 pracę w zgranym zespole,
 możliwość pracy w różnych krajach i nabycia międzynarodowych doświadczeń,
 praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 pełne wsparcie w początkowym okresie pracy,
 szkolenia z obsługi/serwisowania obsługiwanych maszyn,

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (19302).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.