HRK S.A.

Dla naszego klienta, globalnej firmy z obszaru sprzętu medycznego, która jest liderem w swoim obszarze poszukujemy osoby na stanowisko Technika serwisu sprzętu medycznego

Technik / Inżynier SerwisuMiejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Gdańsk

Zakres obowiązków

  • instalacje, naprawy i przeglądy aparatury medycznej
  • naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne urządzeń
  • reprezentowanie spółki w kontaktach dotyczących technicznych aspektów oferowanych wyrobów z dodatkowymi dostawcami, nadzór nad odnośną dokumentacją,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (elektronika, urządzenia medyczne),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.