Technik/Inżynier ds. produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Podział zadań pomiędzy pracowników zespołu, szkolenia stanowiskowe pracowników
  • Kontrolowanie i utrzymywanie parametrów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie zmiany w cyklu produkcyjnym
  • Analiza oraz usuwanie błędów w procesach produkcyjnych
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości procesów produkcyjnych
  • Tworzenie elektronicznych raportów oraz dokumentacji produkcyjnej
  • Praca na dwie zmiany

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie mechatroniki, automatyki, fizyki, optyki, elektroniki lub pokrewnych, preferowane wykształcenie wyższe
  • Mile widziana wiedza z zakresu fizyki, podstaw fizyki laserów, optoelektroniki, optyki oraz światłowodów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów szkoleniowych

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Szerokie możliwości rozwoju w nowo powstającej na terenie Gliwic inwestycji z sektora high-tech
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • Pakiet medyczny oraz inne benefity pozapłacowe
  • Możliwość poznania nowych technologii poprzez szkolenia organizowane w niemieckim oddziale firmy
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w nowoczesnym biurze i najnowocześniejszym parku maszynowym

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy