Technik instalacji światłowodowych oraz IT

Ratio

30-009 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ratio Technika Sieciowa sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie

zatrudni pracownika na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.:

• spawanie i pomiary światłowodów,

• pomiary sieci strukturalnej,

• instalacja urządzeń sieciowych,

• analiza problemów oraz raport wniosków związanych z siecią strukturalną,

• wykonywanie instalacji okablowania strukturalnego,

• analiza projektów wykonawczych oraz ich realizacja zadań w ramach zespołu,

• obsługa urządzeń pomiarowych i spawarek światłowodowych typu: FLUKE, Fujikura, Lantek, AFL itp.

• sporządzanie bieżących zamówień materiałów oraz raportowanie prac.

Wymagania

• prawo jazdy kategorii B

• gotowość do pracy na wysokości (głównie podnośniki nożycowe i wysięgnikowe - w halach)

• odpowiedzialność i znajomość zasad BHP

• rzetelność i dokładność w realizacji zadań

• praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, rysunek techniczny)

• praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektryką i teletechniką• zdolność do pracy pod presją czasu

• kreatywność, samodzielność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań

• zdolności manualne i zmysł technicznyMile widziane:• dobra znajomość jednej z poniższych dziedzin: elektryka, teletechnika

• uprawnienia na podnośniki nożycowe

• gotowość do pracy w delegacji [1-3 dniowe]

Prezentacja firmy

W TELEINFORMATYCE DZIAŁAMY OD 1994r. <br/> <br/>OBSZAR DZIAŁANIA <br/>•... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki za pracę w delegacji i efekt
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis