INVADO SP Z.O.O.

Technik Informatyk

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Wykonuje montaż, instalację i konfigurację systemów komputerowych i urządzeń peryferyjnych.
  • Potrafi przeprowadzić diagnozę i naprawę sprzętu komputerowego.
  • Doraźna pomoc oraz udzielanie wskazówek użytkownikom związanych z poprawną eksploatacją komputerów i urządzeń peryferyjnych.
  • Instaluje, konfiguruje i modernizuje lokalne sieci komputerowe.
  • Pełni nadzór nad urządzeniami peryferyjnymi ( drukarki etykiet, skanery kodów kreskowych itd. ).

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie informatyczne,
  • brak wymogu doświadczenia,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • chęć nauki nowych rzeczy,
  • Znajomość SAP – mile widziana.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
  • Bezpłatny parking
  • Program rekomendacji pracowników
  • Bezpłatny transport na trasie Częstochowa-Dzielna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.