Technik farmacji stażysta Częstochowa

Esfarm

Częstochowa, 42-202, śląskie

Opis stanowiska pracy

Apteka w Centrum Medycznym zatrudni Technika Farmacji na STAŻ
Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego. Osoby zainteresowane procesem rekrutacji prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza.
Oferta skierowana również do osób w trakcie odbywania stażu w aptece.

*** Wymogiem koniecznym jest posiadanie dyplomu technika farmacji

Prezentacja firmy

Nowopowstała firma z dużym potencjałem na rozwój.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia