Technik farmacji / Magister farmacji

Sosnowiec (ok. Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Katowice), śląskie

Sieć aptek Dr Zdrowie

Opis stanowiska pracy

DR ZDROWIE S.A. to wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku farmaceutycznym.

Strategia Spółki koncentruje się na organizowaniu aptek w obiektach wielko powierzchniowych, centrach handlowych. Pracujemy w systemie równoważnego czasu pracy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników.

Sieć aptek DR ZDROWIE S.A. zatrudni osobę na stanowisko: TECHNIK FARMACJI / MAGISTER FARMACJI
Miejsce pracy: Sosnowiec (ok. Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Katowice)
Region: ŚLĄSKIE

Praca na tym stanowisku polega na:

  • profesjonalnej i rzetelnej obsłudze pacjenta
  • prawidłowym przyjmowaniu i realizowaniu recept oraz preparatów bez recepty
  • analizie terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • dbaniu o pełną dostępność asortymentu na stanowisku aptecznym

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego
  • samodzielności i skuteczności w działaniu
  • dyspozycyjności, obowiązkowości
  • znajomości programu Kamsoft (mile widziana)
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

To co napędza nas do działania, to uśmiech naszych klientów. Ich zadowolenie i dobre... samopoczucie jest dla nas niezmiernie ważne.

Właśnie dlatego, ciągle się rozwijamy, rozbudowując sieć aptek i podnosząc ich standard.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia