Technik Farmaceutyczny, Zabrze

Praca.farmacja.pl

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Super-Pharm jest silną międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka, z najważniejszą jego częścią - apteką. Nasi technicy farmaceutyczni w pełni wykorzystują zdobytą wiedzę, oferując pacjentom oprócz preparatów farmaceutycznych także doradztwo w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów diety i innych wyrobów medycznych. Pracując w naszych mieszczących się wyłącznie w najbardziej prestiżowych lokalizacyjnie placówkach masz możliwość rozwijania swojej kariery w nowoczesnym koncepcie aptecznym, zaprojektowanym w zgodzie ze światowymi trendami rynkowymi.

Opis stanowiska:

  • obsługa pacjenta i fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków: wydawanie leków, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept

  • przejawianie troski o zdrowie pacjenta i budowanie relacji opartych o wzajemny szacunek

  • wykorzystywanie praktycznej wiedzy na temat farmaceutyków

  • doradzanie i udzielanie informacji pacjentom

  • otwartość do pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą

Wymagania:

  • dyplom ukończenia szkoły na kierunku Technik Farmaceutyczny

  • ukończony 2-letni staż zawodowy

  • doświadczenie w obsłudze pacjenta aptecznego

  • świadomość aktualnych regulacji prawnych i chęć zdobywania wiedzy w tym zakresie

  • empatia, cierpliwość i otwartość

  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach pracy centrum handlowego

Oferujemy:

  • możliwość pracy w organizacji z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem

  • zdobywanie doświadczenia w zakresie organizacji pracy apteki, zamówień farmaceutyków i logistyki magazynu aptecznego

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • udział w projektach rozwojowych

  • elastyczny czas pracy uwzględniający potrzeby pracownika

  • możliwość pracy mobilnej - w więcej niż jednej placówce Super-Pharm

  • możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w Centrali Firmy

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport, zniżki na produkty w sklepach Super-Pharm

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.