Technik farmaceutyczny GDYNIA

DOM LEKÓW

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sieć aptek o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób, które posiadają wykształcenie kierunkowe (tytuł Technika Farmaceutycznego) lub ukończyły staż w aptece ogólnodostępnej lub mają udokumentowane min. roczne doświadczenie zawodowe.

Wymiar pracy: Cały etat, pół etatu lub godziny

Do zadań osoby zatrudnionej w aptece należeć będzie min.:

  • prowadzenie sprzedaży produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • sporządzanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych w aptece

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • korzystny system premiowy bez konieczności wyrobienia planu, celu sprzedażowego
  • pakiet ubezpieczeń
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w miłym, dynamicznym zespole
  • wdrożenie w struktury oraz mechanizm funkcjonowania firmy
  • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę

Proszę o aplikowanie (CV) na adres podany w ogłoszeniu.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Apteki Dom Leków związane są z polskim rynkiem farmaceutycznym od ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia odsprzedażowa + premie świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy