Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
• Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
• Codzienna obsługa techniczna powierzonych budynków;
• Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji;
• Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek;
• Nadzór pracy podmiotów zewnętrznych działających na nieruchomości;
• Monitorowanie zużycia mediów i pracy liczników;
• Współpraca z najemcami i właścicielem nieruchomości oraz doradztwo przy rozwiązywaniu ich problemów technicznych;
• Tworzenie raportów i zestawień oraz informowanie o wynikach pracy z wykorzystaniem narzędzi teleinformatycznych;
• Wsparcie innych czynności wykonywanych w ramach obsługi technicznej nieruchomości.
Praca w systemie 2-zmianowym 7.00-15.00 lub 14.00-22.00.
Miejsce pracy: Katowice.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Możliwość stałego poszerzania wiedzy i doświadczenia.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na końcu CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, połączone z posiadaniem następujących uprawnień:
• uprawnienia G1 (SEP) – powyżej 1kV,
• uprawnienia G2,
• uprawnienia G3.
• otwartość i komunikatywność,
• samodzielność w zakreślonych ramach,
• zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonych celów.

Prezentacja firmy

Embarius Sp. z o.o. powstała w maju 2015 r., głównym przedmiotem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis