ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Elektryk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Dzierżoniów, Świdnica, Nowa Ruda, Bielawa, Bielany Wrocławskie
Oferta skierowana jest dla osób z doświadczeniem i absolwentów szkół technicznych, którzy chcą rozpocząć swoją pracę w zawodzie. Firma zapewnia pakiet relokacyjny dla osób mieszkających poza województwem dolnośląskim.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Rekrutacja prowadzona on-line!

Oferta:
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy z obszarów elektryki, automatyki, mechaniki + comiesięczna premia (4300 - 6500 brutto)
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (pierwsza umowa zawierana na 3 miesiące, kolejna na 2 lata -> czas nieokreślony)
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i maszynami
  • Rozwój zawodowy, bogaty pakiet szkoleń -> w przyszłości możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia/ nauki
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób chcących przeprowadzić się w okolice Wrocławia (pomoc w przeprowadzce obejmuje dodatek finansowy do wynagrodzenia -> nawet do 11 tysięcy brutto!)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr., i wielu innych (100 miejscowości)
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)

Wymagania:

  • Ukończona szkoła średnia techniczna lub studia wyższe na kierunkach technicznych (preferowane: elektryka, automatyka, mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Teoretyczna wiedza (szkolna) i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, automatyki/ mechaniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy -> 4 dni wolnego)
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
  • Dyspozycyjność i chęć przeprowadzki w okolice Wrocławia
  • Nie masz doświadczenia? Aplikuj! Szukamy też osób do przyuczenia

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials