Technik elektryk monter układów automatyki

Elester-PKP Sp. z o.o.

Łódź, 90-569, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Praca w dziale produkcji elektromechanicznej - polega na montażu szaf sterowniczych i innych urządzeń elektromechanicznych. W ramach pracy należy umieścić (umocować) w szafie sterowniki, elementy zabezpieczeń oraz wykonać połączenia między nimi na podstawie otrzymanej dokumentacji. Do obowiązków należy także przygotowanie opisów na oznacznikach (wprowadzenie danych z dokumentacji do programu obsługującego drukarkę). Wykonane połączenia należy sprawdzić. Po wstępnym uruchomieniu, urządzenia należy przekazać do kontroli i testów.
Następnie należy udokumentować przeprowadzone prace w systemie informatycznym.

Wymagania

- wykształcenie średnie (technik) w kierunku elektrotechnika,
- doświadczenie w montażu i wstępnym uruchamianiu urządzeń automatyki przemysłowej,
- zdolności manualne (montaż mechaniczny), zaciskanie końcówek przewodów itp., montaż elementów w obudowach szaf itp.)
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- obsługa komputera (excel),
- uprawnienia SEP do 1kV.

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Premia i nagrody zgodnie z regulaminem oraz pakiet medyczny w firmie Luxmed.
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji