Technik Elektroradiolog - Wrocław

Praca.farmacja.pl

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Wrocławskie Centrum Medyczne nawiąże współpracę z Technikiem Elektroradiologiem.

Opis stanowiska:

  • sprawowanie kontroli i obsługa aparatury elektromedycznej

  • wykonywanie zdjęć rentgenowskich, badań EKG oraz badań spirometrycznych

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie kierunkowe

  • aktualne badania lekarskie

  • aktualny certyfikat Ochrony Radiologicznej Pacjenta

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • współpracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w nowoczesnej poradni o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.