Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Technik Elektronik

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Diagnoza i naprawa laptopowych płyt głównych,
  • Wykonywanie analiz uszkodzeń w oparciu o dostępną dokumentację oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy,
  • Opracowywanie rozwiązań technicznych dla mniej zaawansowanych Techników.

Nasze oczekiwania:

  • Zaawansowana umiejętność diagnozy i naprawy laptopowych płyt głównych (warunek konieczny),
  • Wiedza z obszaru elektroniki użytkowej oraz obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • Wykształcenie średnie/zawodowe elektroniczne lub dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki teoretycznej i praktycznej,
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do nauki nowych rzeczy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju pracownika poprzez kursy, szkolenia,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Pomoc medyczna.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.