Technik Elektronik - weekendy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie naprawa urządzeń elektronicznych w oparciu o dokumentację techniczną.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w lutowaniu elementów elektronicznych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Zdolności manualne;
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania schematów oraz obsługi urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop);
  • Gotowość do pracy w soboty i niedziele w systemie zmianowym 12-godzinnym.

Oferujemy:

  • Pracę na terenie Panattoni Park Bydgoszcz III w weekendy;
  • Pracę zmianową w godzinach 6:00 - 18:00 oraz 18:00 - 6:00;
  • Zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży elektronicznej;
  • Szkolenia specjalistyczne z możliwością uzyskania certyfikatu honorowanego na całym świecie ’Certyfikowany Specjalista IPC’;
  • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy;
  • Zaplecze socjalne, dofinansowanie do posiłków.

Oferta dotyczy pracy stałej/tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: ELEWEEK/06/20/TEL

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca dla studenta , Praca Praca na produkcji