Opis stanowiska pracy

Twoje zadania u nas

- Montaż, uruchomienie i serwisowanie systemów średniego i niskiego napięcia oraz transformatorów bezpośrednio u klienta

- Montaż kablowych systemów nośnych

- Wykonywanie związanych z tym prac przyłączeniowych kabli SN/NV

- Konserwacja i naprawa systemów zasilania energią elektryczną

- Przebudowa i rozbudowa rozdzielni

Wymagania

Czym nas zachwycisz:

- Wymagane - Ukończone szkolenie jako technik elektronik w zakresie inżynierii przemysłowej lub w zakresie techniki energetycznej i budowlanej, technik elektronik systemów energetycznych, elektryk przemysłowy lub podobne.

- Mile widziane Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym

- lub angielski na poziomie komunikatywnym

- Mile widziane -doświadczenie zawodowe w zakresie energetyki.

- Znajomość projektów z zakresu energetyki

- Prawo jazdy

 Możesz spodziewać się następujących korzyści

Oferujemy szczegółowe wdrożenie nowych pracowników

Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z branży elektrotechnicznej

- Stała umowa o pracę zgodnie z naszym atrakcyjnym układem zbiorowym: 30 dni urlopu trzynasta pensja

- Atrakcyjne wynagrodzenie na start w wysokości 2700 euro z możliwością podwyżki + dieta

- Możliwość awansu na kierownika budowy lub kierownika projektu

- Inne klasyczne korzyści, jak np. laptop firmowy, telefon komórkowy, wysokiej jakości odzież robocza, najnowocześniejsze narzędzia itp. są dla nas sprawą oczywistą.

- Długoterminowe perspektywy rozwoju, indywidualnie dopasowane na podstawie naszych ofert szkoleniowych poprzez akademię internetową lub programy rozwojowe

- Dobrze wyposażony samochód służbowy

Oczywiście w razie potrzeby zapewnimy komfortowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym tylko dla Ciebie i pokryjemy koszty.

Prezentacja firmy

WISAG Elektrotechnik specjalizuje się w dostawach energii elektrycznej m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
78PLN - 92PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dieta, 30 dni urlopu, trzynasta pensja
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka