Technik ds. Testów

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Testowanie maszyn na podstawie dokumentacji
  • Przestrzeganie procedur testowych
  • Zarządzanie procesem usuwania usterek, kiedy takie się pojawią
  • Lokalizowanie wszystkich usterek
  • Zgłaszanie nierozwiązanych problemów do przełożonego
  • Proponowanie usprawnień procesów testowych
  • Zgłaszanie wszystkich zauważonych niezgodności dotyczących narzędzi testowych (np. termin ważności legalizacji)
  • Praca zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • Wiedzy z zakresu elektryki / elektroniki lub mechaniki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (m.in. testowanie instalacji elektrycznych)
  • Uprawnienia/Certyfikaty: SEP powyżej 1 KV
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane: Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca przy dużych międzynarodowych projektach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton