TECHNIK DS. NAPRAW I OBSŁUGI KLIENTA

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

Obsługa Klientów z zaangażowaniem oraz zgodnie ze standardami Firmy
Diagnozowanie usterek telefonów na poziomie modułów
Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych
Wykonywanie aktualizacji oprogramowania
Testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy
Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenia
Atrakcyjny system wynagradzania
Praca w miłym środowisku pracy
Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane w dziedzinie elektroniki)
Znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki oraz zdolności manualne i dokładność
Mile widziana - umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń mobilnych oraz znajomość języka angielskiego
Dobra znajomość obsługi komputera
Umiejętność pracy w grupie
Dobra organizacja pracy
Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
Gotowość do pracy również w weekendy, w godzinach otwarcia galerii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.