Technik ds. mediów energetycznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zadania:

  • Kontrola i bieżąca obsługa instalacji energetycznych w tym kotłowni, instalacji chłodniczych (amoniakalni), instalacji sprężonego powietrza
  • Obsługa instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji zakładowej
  • Obsługa przyzakładowej podczyszczalni ścieków w tym wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • Eksploatacja instalacji wodociągowej z urządzeniami do uzdatniania wody oraz jej magazynowania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z eksploatacją urządzeń energetycznych
  • Umiejętność oceny stanu technicznego instalacji i dbałość o ich stan techniczny
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbania o standardy firmy
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, dwuzmianowym (zmiany 12-godzinne)

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez klienta od razu na czas nieokreślony
  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)
  • Możliwość planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk klienta
Pakiet benefitów:
  • Prywatna opieka medyczna (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie Karty MultiSport Plus
  • Pakiet dla rodzin: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt
  • Dofinansowanie obiadów w zakładowej stołówce
  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych
  • Możliwość zaangażowania się we wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)
  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych, wyciągarek oraz uprawnień SEP
  • Bezpłatny transport do pracy m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy