Technik ds. Analiz Mechanicznych (Analiz Zwrotów Gwarancyjnych) / RMA Technican

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Przeprowadzanie ekspertyz części zwróconych z rynku gwarancyjnego oraz zakładów klienta; identyfikacja specyficznych przyczyn powstania problemu.
• Rzetelne aktualizowanie baz danych w zakresie identyfikacji przyczyn powstania problemu.
• Aktywne wspieranie innych działów w zakresie opracowania/wprowadzania działań korekcyjnych.
• Staranne zarządzanie materiałem zwróconym na każdym etapie analizy w celu zapewnienia jego dostępności do ewentualnych dalszych testów.
• Aktywny i efektywny udział we wszystkich działaniach związanych z poprawą jakości.
• Wdrażanie i utrzymywanie zasad bezpieczeństwa w obszarze pracy wykonywanej.

WYMAGANIA

• Wykształcenie, co najmniej średnie mile widziane wyższe techniczne.
• Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość procedur związanych z analizami RMA.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
• Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiazywania problemów.
• Umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY

• Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
• Odpowiednie przygotowanie kandydata do pracy na naszych produktach i procesach.
• Praca w internacjonalnym, przyjaznym zespole z nowoczesnymi technologiami w wysokiej klasy laboratorium.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
• Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
• Dofinansowanie do posiłków.
• Bogaty pakiet socjalny.
• Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
• Dodatkowa opieka medyczna.
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria