Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

• Diagnozowanie przyczyn awarii
• Usuwanie awarii zgodnie z priorytetami oraz wdrażanie akcji korygujących
• Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych
• Wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn
• Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych oraz wymiana informacji wewnątrz zespołu utrzymania ruchu
• Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z przepisami prawnymi, BHP, instrukcjami oraz wewnętrznymi standardami i procedurami (np. LOTO).

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie techniczne (preferowane: automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)
• Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (m. in. Schematy zasilania i sterowania elektrycznego) oraz praktyczna umiejętność aktualizacji dokumentacji)
• Projektowanie prostych układów sterowania automatyki
• Znajomość SIMATIC MANAGER (sterowniki PLC firmy Siemens)
• Mile widziane będą:
o Znajomość techniki napędów elektrycznych (np. silniki oraz falowniki ABB)
o Uprawnienia SEP E1/E2/E3
o Znajomość języka angielskiego
o Znajomość zasad 5S, TPM

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie o skandynawskim kapitale - UPM RAFLATAC
• Stabilne Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kompetencji
System premiowy
• Bezpieczne i dobrze wyposażone miejsce pracy
• Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z możliwością szkoleń
• Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (min. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod gruszą)

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis