Technik - Automatyk

Clovin S.A.

Czyżew, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

Wsparcie działu utrzymania ruchu w zakresie układów sterowania, zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń w zakresie automatyki. Montaż, uruchamianie i obsługiwanie układów automatyki przemysłowej, obsługa urządzeń instalacji automatyki. Przegląd techniczny i konserwacja urządzeń i instalacji automatyki. Diagnostyka i remont urządzeń i instalacji automatyki. Oceny stanu technicznego urządzeń i instalacji automatyki.

Modernizacja istniejących układów automatyki, usuwanie awarii maszyn.

Znajomość: automatyki, elektryki, elektromechaniki, preferowane wykształcenie wyższe i tytuł inżyniera automatyki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju oraz o stabilnej i ugruntowanej pozycji
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w obszarze produkcji i operacji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę:

  • Prosimy o przesłanie CV z opisem dotychczasowego doświadczenia
  • Prosimy o podanie wstępnych oczekiwań finansowych oraz Państwa dyspozycyjności

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji