Technik Automatyk – praca stacjonarna na 1 zmianę

Brzeg Dolny, dolnośląskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Polska dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik Automatyk

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

ZADANIA NA STANOWISKU:

• Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji i drobnych napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

• Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

• Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych przez firmy zewnętrzne,

• Ocena stanu technicznego instalacji i urządzeń w obszarze AKPIA,

• Nadzór nad urządzeniami podlegającymi nadzorowi metrologicznemu,

• Kontrola stanu części zamiennych branży AKPIA,

• Tworzenie instrukcji pracy/ procedur.

OFERUJEMY:

  • pracę na 1 zmianę w międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • udział w ciekawych projektach;
  • system premiowy,
  • dopłaty do karty Multisport,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków pracowniczych,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • imprezy integracyjne, pikniki, szkolenia rozwojowe.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne – w branży elektrycznej, AKPiA,
  • znajomość układów sterowania
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum rok
  • umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria