Techniczne wsparcie sprzedaży – atrakcyjne warunki zatrudnienia/wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service

Aleksandrów Łódzki, Łódź, Konstantynów Łódzki, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź, Konstantynów Łódzki, Zgierz

Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze
    • wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności i doświadczenia
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • wolne weekendy - możesz połączyć pracę ze studiami, hobby lub spędzić czas z bliskimi
    • pracę w godzinach 8-16 w komfortowym, nowoczesnym biurze
    • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
    • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Zadania:

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz wycen prac/produktów
  • obsługa zapytań technicznych Klientów
  • opracowywanie opisów technicznych stosowanych produktów i technologii, w tym tłumaczenie materiałów anglojęzycznych
  • prezentowanie i przeprowadzanie szkoleń z produktów dla klientów

APLIKUJ i dołącz do nas już teraz! Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.