Technical service Representative with Dutch/ German

Hays Poland

Śląskie, śląskie

Hays Poland

Śląskie
Śląskie
NR REF.: 1175676

Dla naszego klienta – globalnego lidera w branży inteligentnych rozwiązań energetycznych poszukujemy osoby na stanowisko Technical Service Representative z językiem Niderlandzkim. Praca w nowym centrum technologicznym w Katowicach.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Zdalne wsparcie techniczne klientów i kontrahentów (telefony, czaty i e-maile).
  • Diagnozowanie problemów związanych z systemami solarnymi związanymi z siecią, napotkanych podczas instalacji i uruchamiania produktów, poprzez wykorzystanie wiedzy ogólnej, schematów produktów, danych przechowywanych w bazie wiedzy oraz innych dostępnych źródeł informacji.
  • Dostarczanie aktualizacji do bazy wiedzy używanej przez innych przedstawicieli wsparcia technicznego
  • Dokumentowanie wszystkich działań w systemie biletowym i innych platformach oprogramowania bazodanowego.
  • Uczestniczyć i wypełniać wszystkie działania szkoleniowe wymagane na tym stanowisku, w tym szkolenia e-learningowe online i praktyczne.
  • Utrzymanie wiedzy technicznej przy użyciu systemu zarządzania nauką (LMS).
Co musisz posiadać, aby osiągnąć sukces?

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Podstawowe zrozumienie technologii sieci IP.
  • Wiedza w zakresie elektryki.
  • Silne miękkie umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego i niderlandzkiego lub niemieckiego w stopniu zaawansowanym
  • Ogólna znajomość produktów Microsoft Office i efektywne korzystanie z nich podczas rozmowy telefonicznej z rozmówcą.

Co dostaniesz w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przychylny system premiowy.
  • Możliwość rozwoju w najszybciej rozwijającej się branży OZE.
  • Pakiet benefitów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Jeśli uważasz, że jest to stanowisko dla Ciebie kliknij "aplikuj". Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland