Technical Sales Representative

Bucharest, Romania, zagranica

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Bucharest, Romania
NR REF.: 1113871

We're looking for a technical sales representative to join the team of the leading aluminum manufacturer in Europe.

Your new role
The sales representative will be responsible for the sales operations in Romania and will be in charge with creating, execute and deliver sales plan for customers, maintain good relationship to stakeholders and developing future relationship with new ones.

What you'll need to succeed

Technical sales experience in the construction / building supply industry;
University / Bachelor degree in engineering;
Ability to work in an international and multicultural environment;
Willingness to travel nationally;
Fluent level of English language;

What you need to do now

If you are interested in this role, please send us your application by clicking on apply button
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie