Technical Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Aktualnie dla naszego, Klienta, międzynarodowego inwestora i właściciela wysokiej klasy nieruchomości komercyjnych, zarówno centrów handlowych jak i obiektów biurowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Technical ManagerMiejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Nadzór i koordynacja całokształtu procesów związanych z prawidłowym utrzymaniem technicznym obiektu
  • Tworzenie technicznego budżetu operacyjnego i kontrola jego realizacji
  • Zarządzanie projektami fit-out dla nowych najemców
  • Tworzenie i realizacja planu remontowego oraz inwestycyjnego dla nieruchomości
  • Prowadzenie przetargów/konkursów ofert na usługi serwisowe, remontowe i dostawy materiałów
  • Nadzór i kontrola jakości wykonywanych prac serwisowych, remontowych, adaptacyjnych i inwestycyjnych realizowanych przez podwykonawców
  • Prowadzenie książek eksploatacji budynków i poszczególnych urządzeń oraz instalacji technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu i formalno-prawnej związanej z nieruchomością
  • Tworzenie, nadzór i kontrola nad prawidłowym przebiegiem wszystkich przeglądów okresowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Przygotowywanie i nadzorowanie harmonogramu przeglądów
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy prowadzeniu eksploatacji budynków komercyjnych lub w zarządzaniu projektami fit-out na obiektach komercyhcnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i znajomość specyfiki pracy z najemcami,
  • Umiejętności analityczne i numeryczne oraz obsługi komputera - dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCad
  • Znajomość zagadnień ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania eksploatacji instalacji bezpieczeństwa pożarowego, elektrycznych, CO, HVAC
  • Zdolność zarządzania kapitałem ludzkim, rozwinięta umiejętność organizowania pracy własnej i podległego personelu
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Znajomość Prawa Budowlanego i znajomość przepisów P.Poż.
  • Chęć rozwoju i nabywania nowych kompetencji w obszazre nieruchomości komercyjnych

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań  bezpośrednio po stronie właściciela nieruchomości i dla jednego z liderów branży
  • Dynamiczne, rozwojowe i wspierające środowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczeni na dużej i rozpoznawalnej nieruchomości w skali kraju
  • Długofalową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.