Tech Consultant QlikView

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1112588

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Współpraca B2B (via HAYS)

Zadania:
  • Wsparcie istniejących raportów QlikView – rozwiązywanie incydentów oraz implementacja zmian na raportach zgodnie z wymaganiami użytkownika.
Wymagania:
  • Obowiązkowa znajomość: QlikView,
  • T-SQL, PL/SQL,
  • wiedza z zakresu baz danych: MSSQL Server, Oracle.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland