Team Leader z j.niemieckim / Komisjonowanie produktów

HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Niemcy, Parsdorf, zagranica

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Niemcy, Parsdorf

Obowiązki:

  • komisjonowanie i przepakowywanie produktów zgodnie z zamówieniem Klientów
  • pakowanie artykułów na display’e
  • etykietowanie produktów
  • zarządanie Zespołem 8-10 osób.

Wymagane kwalifikacje:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny!
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych, komisjonowaniu
  • doświadczenie w zarządaniu Zespołem
  • możliwość wyjazdu od 12.01.2020r. na okres 6 miesięcy
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • precyzja i dokładność wykonywanych zadań.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, zapewnione 40h tygodniowo, praca od poniedziałku do piątku,
  • pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji – 10,40 – 10,80 EUR brutto/h,
  • darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec,
  • organizację wyjazdu z Polski.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.