Team Leader w dziale operacyjnym z niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie polityki i strategii dotyczącej podróży służbowych dla całej spółki,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z agencjami podróży oraz dostawcami w celu ustalenia oczekiwań dotyczących poziomu usług,
  • Raportowanie dotyczące podróży i wydatków procesowych, administrowanie faktur
    i zwrotów, alokacji kosztów, a także udzielanie odpowiedzi na pytania wyjaśniające,
  • Doradztwo w zakresie dokumentów podróży, ubezpieczeń, przepisów dotyczących przewozu,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego (specjalizacja z zakresu turystyki-mile widziana),
  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia w obszarze zadań operacyjnych,
  • Doświadczenia w obszarze organizacji podróży służbowych - będzie dużym atutem,
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem - będzie traktowane jako atut,
  • Biegłej znajomości języka niemieckiego oraz angielskiego,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz zdolności sprawnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomości systemu rezerwacyjnego Amadeus -będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta,
  • Możliwość pracy w innowacyjnej firmie z wieloletnią tradycją,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów takich jak karta sportowa, opieka medyczna, dofinasowanie do dojazdów i karta lunchowa,
  • Elastyczne godziny pracy między 8.00 a 17.00,
  • Miejsce pracy: centrum Warszawy - w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego

Numer referencyjny: TLDO/wa2/09/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.