Team Leader Utrzymania Ruchu

HRK S.A.

Skawina k/Krakowa, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Leader Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Skawina k/Krakowa

Zadania:

  • Nadzór oraz zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych, instalacji i systemów automatyki;
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych;
  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, linii produkcyjnych, instalacji i budynków;
  • Organizacja przeglądów oraz przygotowanie planów remontów, konserwacji maszyn i urządzeń, prowadzenie działań prewencyjnych;
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw;
  • Współpraca z dostawcami, zewnętrznymi firmami serwisowymi i innymi instytucjami;
  • Planowanie budżetów remontowych oraz nadzór nad wykonawcami prac remontowych;
  • Organizacja pracy podległego zespołu pracowników;
  • Szkolenie i rozwój podległego zespołu pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. mechanika, budowa maszyn, automatyka itp.);
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, mile widziana branża FMCG;
  • Znajomość metodologii zarządzania jakością (Six Sigma, Kaizen);
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz efektywnego organizowania czasu pracy podległego zespołu;
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania go do działania;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących BHP maszyn i urządzeń;
  • Bardzo dobra znajomość znajomość programów typu CAD;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość udziału w szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.