Team Leader - produkcja

Moltton

Zabrze, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i przydzielanie pracy podległym pracownikom zgodnie z zatwierdzonymi instrukcjami, procedurami, systemami BHP, jakości oraz Systemem Środowiskowym
  • Zarządzanie 6-osobowym zespołem
  • Nadzór nad bieżącą produkcją
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Planowanie grafików pracy
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie audytów podległego obszaru zgodnie z ustaloną częstotliwością
  • Monitorowanie raportów produkcyjnych, sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
  • Współudział we wdrażaniu nowych produktów
  • Uczestnictwo w instalacji i uruchomieniu nowych maszyn i urządzeń
  • Szkolenie pracowników
  • Motywowania pracowników
  • Realizacja 5S i utrzymanie porządku w danym obszarze
  • Kontrola wyprodukowanych części
  • Zgłaszanie usterek technicznych związanych z budynkiem i instalacjami
  • Reagowanie na wszelkiego rodzaju awarie, braki materiałowe, wady jakościowe
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części i materiały konieczne do wykonywania prac

Wymagania:

  • Ogólna znajomość budowy i obsługi maszyn (wtryskarki, walcarki, spawarki, piece do obróbki cieplnej)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i planowania
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Wynagrodzenie na poziomie 5200 PLN / miesięcznie + 3000 PLN premii kwartalnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton