Team Leader/ Menedżer zespołu

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
 Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

 Dla naszego klienta - firmy ogrodniczej, która od ponad trzech dekad zajmuje się uprawą wysokiej jakości kwiatów, poszukujemy osób chętnych do pracy jako Team Leader/ Menedżer zespołu.

 Miejsce wykonywania pracy: Holandia
 Zakres obowiązków :
 - odpowiedzialność za zapewnienie, że proces pracy przebiega tak wydajnie, jak to możliwe, poprzez właściwą dystrybucję pracy,
 - wdrażanie nowych pracowników,
 - kontrola jakości,
 - 70% czasu pracy w szklarniach, gdzie chodzisz, odpowiadasz na pytania i wprowadzasz poprawki w razie potrzeby,
 - raportowanie kierownictwu wyników osiągniętych w lokalizacji, za którą jesteś odpowiedzialny,
 Twoim celem jest wspieranie zarówno pracowników, jak i menedżerów w procesach i zarządzaniu zorientowanym na ludzi oraz na lepszej współpracy- oczywiście bez wpływu na wyniki produkcji.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : od 16 do 20 EUR/h
 (w zależności od posiadanego doświadczenia)

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim

Wymagania

 Od pracowników oczekujemy:
 - podobnego doświadczenia zawodowego,
 - dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego,
 - doskonałych umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej,
 - dobrej samoorganizacji, odpowiedzialności oraz motywacji do pracy,
 - doświadczenia zawodowego z programami rejestracyjnymi, Microsoft Office,
 Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
13 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Rolnictwo, Praca Obsługa klienta