Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Team Leader - Brygadzista

Miejsce pracy: Nysa, Namysłów, Brzeg, Grodków

Masz motywację do pracy i Jesteś gotowy zacząć od zaraz?

Napisz do Nas a my dostarczymy Ci informacje o ofercie.

Nasz zespół Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika dla naszego Klienta, na stanowisko:

Team Leader

Miejsce pracy: Firma zajmująca się produkcją okapów i silników elektrycznych do urządzeń AGD.

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, Polska

Oferujemy Ci:

• Atrakcyjne zarobki 4 300 - 4 650 brutto na początek plus dodatki

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Praca w systemie 3 zmianowym (dodatek finansowy za pracę w nocy)

• Dodatek funkcyjny

• Premie za polecenie do 4000 zł brutto

• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:

- Dofinansowane obiady

- Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą

- Pakiet benefitów

- Piknik letni

- Opłacane szkolenia i możliwość szybkiego awansu

• Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Twardogóra, Brzeg, Nysa

Twoje zadania:

- zarządzanie podległym zespołem

- nadzór nad realizacją planów produkcyjnych dla swojego obszaru

- szkolenie operatorów z zakresu standardowych procedur

- aktywne wsparcie osoby odpowiedzialnej za swój obszar

- aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia produkcji / kompetencji

- wypełnianie wskaźników produkcyjnych

- ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy od Ciebie:

•Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

•Dokładności i nastawienia na wysoką jakość pracy

•Chęci pracy na 3 zmiany bez weekendów

Skontaktuj się z naszym opiekunem tej oferty pracy:

Marta - +48_696_014_236

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.