Tax Compliance Manager

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Praca w Zespole ds. Finansów w zakresie kontroli nad obszarem podatków (VAT, CIT, WHT, TP),
  • Przygotowanie dokumentacji dotyczącej sprawozdawczości podatkowej i podatków lokalnych zgodnie z wymogami i obowiązującymi procesami,
  • Sporządzanie kalkulacji podatku odroczonego,
  • Wsparcie miesięcznego procesu zarządzania przepływami pieniężnymi związanymi z podatkami,
  • Budowanie relacji i współpraca z zespołami biznesowymi i finansowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/podatków/ekonomii,
  • Kilkuletnie doświadczenie w  księgowości/podatkach zdobyte w firmach produkcyjnych lub w firmach konsultingowych,
  • Dobra znajomość zagadnień dotyczących obszaru podatków w Polsce,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji i współpracy z pracownikami usytuowanymi na różnych szczeblach w strukturze organizacji,
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i dobrej organizacji pracy,
  • Samodzielność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność identyfikowania problemów i proponowanie potencjalnych rozwiązań,
  • Pozytywne nastawienie.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton