Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0923

Obowiązki:

Opera Nova poszukuje tancerzy do zespołu baletu na sezon artystyczny 2024/2025 posiadających wysokie umiejętności w technice tańca klasycznego i współczesnego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Tancerz baletowy

Miejsce pracy: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 1.Kandydaci proszeni są o przesłanie CV, zawierającego następujące dane:- datę urodzenia,- adres i adres e-mail,- wzrost,- wagę informacja dobrowolna,- informację o wykształceniu i osiągnięciach zawodowych (wyróżnieniach w konkursach baletowych, nagrodach, głównych rolach, stażach, poprzednim miejscu zatrudnienia).2. Zdjęcie portretowe i baletowe (w oddzielnych plikach).3. Nagranie video z wariacją albo pas de deux z repertuaru klasycznego (linki- YouTube, Vimeo itp.)Prosimy o przysyłanie fotografii i filmów video wykonanych w przeciągu ostatniego roku.Termin składania dokumentów upływa 5 kwietnia 2024 roku.Opera Nova zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.Tancerze zakwalifikowani do udziału w audycjach zostaną powiadomieni drogą mailową. Kandydaci proszeni są o przesłanie zgłoszeń na adrese-mail: agnieszka.blaszczyk@operanova.bydgoszcz.plRozpatrywane będą wyłącznie kompletne zgłoszenia.Przewidywany termin audycji to 23 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Opery Nova w Bydgoszczy, ul. Marszałka Focha 5Prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzul:1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w formie papierowej jak i cyfrowej za pomocą poczty elektronicznej do celów związanych z obecną rekrutacją, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z:- art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO).- Ustawą z dnia 10 maja 2018r. : o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz.1000.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy