Talent Acquisition Coordinator

Hays Office

Katowice, śląskie

Hays Office

Katowice
NR REF.: 1158237

#HR #asystent #angielskiNasz klient - globalna firma - poszukuje osoby do wsparcia działu HR na stanowisko Talent Acquisition Coordinator.

Wymagania:
-dobra znajomość języka angielskiego
-doświadczenie w pracach administracyjnych (mile widziane)

Obowiązki:
- wsparcie koordynacji rozmów rekrutacyjnych
- ścisła współpraca z HR Managerami
- postowanie ogłoszeń
- prace administracyjne

Oferujemy:
- pracę hybrydową
- szeroki pakiet szkoleń wstępnych

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy - Aplikuj!
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy
Hays Office

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi