Tajemniczy klient

Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Konin, wielkopolskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Badanie obsługi klienta jako tajemniczy klient w wyznaczonych lokalizacjach.
  • Weryfikacja przestrzegania standardów promocji produktu.
  • Raportowanie przeprowadzonych wizyt poprzez system mobilny.

Oczekujemy:

  • Gotowości do podjęcia pracy w terenie.
  • Dostępu do telefonu z systemem ANDROID.
  • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej.
  • Nie wymagamy doświadczenia.

Mamy do zaoferowania:

  • Pracę dodatkową.
  • Zatrudnienie oparte na podstawie umowy zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Materiały szkoleniowe.
  • Wsparcie koordynatora projektu.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne