szwaczka, krawcowa

ELSTAR

Poznań, 61-619, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa maszyn szwalniczych
- wykrawanie, obszywanie tkanin wykorzystywanych do produkcji reklam
- kontrola jakości produkowanych wyrobów

Co oferujemy?:

stabilne warunki pracy ( pracę na pełen etat., umowę o pracę na czas nieokreślony )
pracę w miłej, rodzinnej atmosferze
motywujące wynagrodzenie
zdobycie ciekawego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu

Oczekujemy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Praca od zaraz. CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W treści wiadomości prosimy podać oczekiwania finansowe ( netto) .

Wymagania

- doświadczenie w pracy na szwalni
- zszywanie, wycinanie tkanin do konstrukcji reklamowych
- zdolności manualne

Prezentacja firmy

ELSTAR to zespół doświadczonych ludzi, którzy od ponad 30 lat zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne