Opis stanowiska pracy

Nasza oferta:
• stabilna praca w jednej z najnowocześniejszych drukarni w Europie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• szkolenie z obsługi maszyn do szycia,
• przyjazna atmosfera pracy.

Zakres obowiązków:
• obszywanie flag,tkanin oraz banerów reklamowych,
• składanie tekstyliów,
• pakowanie zgodnie z instrukcją.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• dyspozycyjności
• podstawowej umiejętności obsługi maszyny do szycia,
• dokładności i systematyczności,
• zaangażowania
• gotowości do nawiązania dłuższej współpracy,
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku krawca/krawcowej, szwacza/szwaczki lub pokrewnym.

Prezentacja firmy

Firma BMT istnieje od 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się kompleksową... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji