Szukasz pracy ? Dołącz do nas! ELECTROLUX

Elektrolux nowy (treść na czerwonym tle)

55-200 Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: 55-200 Oława
Dla nas codzienność każdego dnia to więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii. Chodzi o poprawę codziennego życia milionów. Pozostając pokornym i otwartym na nowe pomysły – chcemy przesuwać możliwości w gotowaniu, porządkowaniu i dobrym samopoczuciu w domu. Ale aby to robić, potrzebujemy więcej osób, które chcą wprowadzać innowacje i mają pomysły, jak zmienić życie w domu.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

Electrolux Poland Sp. z o.o. w Oławie szuka kandydatów
na stanowisko:

OPERATOR PROCESU TECHNOLOGICZNEGO

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Electrolux
- atrakcyjny pakiet socjalny

OPIS STANOWISKA PRACY:
- praca przy linii produkcyjnej – montaż elementów pralek
- wykorzystanie prostych w obsłudze wkrętaków i urządzeń pneumatycznych

NASZE OCZEKIWANIA:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- zdolności manualne
- motywacja do pracy, zaangażowanie, zdyscyplinowanie

Osoby zainteresowane prosimy aplikowanie załączając swoje cv bądź przyniesienie bezpośrednio do fabryki na ul. Ofiar Katynia 5 w Oławie.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.