Szukamy pozytywnego sprzedawcy!

Kielce, świętokrzyskie

CCIG

Opis stanowiska pracy

Studencie, u nas w roku akademickim  masz możliwość połączenia pracy i nauki. Sam wybierasz godziny pracy,i decydujesz ile godzin pracujesz : ) Okres wakcji to idelany czas na zdobycie nowych doświadczeń, które przydadzą się w póxniejdzrj

Oferujemy:
-elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,
-wypłatę podstawową wynoszącą aż 17 złotych ,,na rękę’’,
-premie,
-system motywacyjny,
-zniżki na różne usługi w Kielcach,
-pakiet szkoleń profesjonalnych szkoleń za które nic nie płacisz!
-możliwość awansu,
-pracę w dynamicznym środowisku
... oraz dobrą dawkę humoru :)
Do Twoich zadań należeć będzie:
telefoniczny kontakt z Klientem sieci Orange!
Nic prostszego :) -> Rozmawiamy, doradzamy, proponujemy dodatkowe usługi i prezentujemy oferty!

Wychodząc naprzerciw oczekiwaniom i dbając o komfort kandydatów proponujemy rekrutację telefoniczą lub poprzez hangout.

Drogi Studenccie, jeżeli zainteresowało Cię to co właśnie przeczytałeś? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą infolinii,... badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz Niemiec. Pracujemy z ambitną kadrą stwarzając możliwość rozwoju w strukturach firmy. Dbamy o jakość naszych usług i realizujemy zamierzone cele w zakresie telefonicznej obsługi klienta.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing