Szukamy pozytywnego sprzedawcy! Telefoniczny doradca klienta.

Kielce, świętokrzyskie

Call Center Inter Galactica

Opis stanowiska pracy

U nas masz możliwość połączenia pracy i nauki. Sam wybierasz godziny pracy,i decydujesz ile godzin pracujesz : ) Stawiamy na rozwój naszych pracowników, i awans w strukturach firmy oraz super atmosferę bez korpo zasad!

Oferujemy:
-elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,
-wypłatę podstawową wynoszącą aż 17 złotych ,,na rękę’’,
-premie,
-system motywacyjny,
-zniżki na różne usługi w Kielcach,
-pakiet szkoleń za które nic nie płacisz!
-możliwość awansu,
-pracę w dynamicznym środowisku
... oraz dobrą dawkę humoru :)
Do Twoich zadań należeć będzie:
telefoniczny kontakt z Klientem sieci Orange!
Nic prostszego :) -> Rozmawiamy, doradzamy, proponujemy dodatkowe usługi i prezentujemy oferty!

Wychodząc naprzerciw oczekiwaniom i dbając o komfort kandydatów proponujemy rekrutację telefoniczą lub poprzez hangout.

Zainteresowało Cię to co właśnie przeczytałaś/przeczytałeś? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą infolinii,... badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz Niemiec. Pracujemy z ambitną kadrą stwarzając możliwość rozwoju w strukturach firmy. Dbamy o jakość naszych usług i realizujemy zamierzone cele w zakresie telefonicznej obsługi klienta.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing