SZUKAMY MURARZY ! ATRAKCYNE ZAROBKI !!

Work Service Express

Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Belgia
Agencja pośrednictwa pracy Work Service Express (KRAZ 1116)
Naszym klientem jest belgijska firma budowlana założona w 1938 roku, dzięki wiedzy i doświadczeniu jest ona obecnie jedną w największych firm w swoim sektorze.
Spółka zajmuję się takimi projektami jak: budynki mieszkalne, budynki biurowe, parkingi, budynki przemysłowe, szkoły, budynki gospodarcze i budynki dla sektora opieki zdrowotnej.

Obecnie poszukujemy pracowników stanowisko:
Murarz
Liczba stanowisk: 3 osoby (jedna brygada)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15-17 €/ h brutto (około 2000-2300 euro netto !!!)
  • minimum 40 godzin tygodniowo, możliwość wypracowania nadgodzin,
  • samochód służbowy (van) + karta paliwowa,
  • legalna praca stała na warunkach belgijskich – po okresie 6 mc przejście na umowę z pracodawcą,
  • dodatek w postaci kilometrówki,
  • uprawnianie do premii rocznej wg belgijskiego prawa do 1000 € (wypłacane raz do roku w październiku),
  • możliwość pracy w polskiej brygadzie – wyjedź z kolegą i dobrym współpracownikiem, będziecie pracować razem!
  • kompleksowa obsługa przed wyjazdem,
  • opieka profesjonalnego koordynatora na terenie Belgii,
  • mieszkanie we własnym zakresie lub oferowane przez pracodawcę w dobrym standardzie (płatne około 300 € /mc).

Zakres obowiązków:

  • murowanie fundamentów i ścian budynków,
  • murowanie z cegieł zwykłych oraz klinkierowych,
  • inne prace murarskie.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako murarz, mile widziane doświadczenie z klinkierem
  • chęć uczenia się,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywny język angielski.

Zadzwoń po szczegóły!
Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!
Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości  500 zł.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.