Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.
Oferta wyróżniona

Szukam pracowników do obsługi linii produkcyjnej - od zaraz!

Koninko, Gądki, Poznań, Luboń, Puszczykowo, Kleszczewo, Kórnik, wielkopolskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Zdejmowanie wyprodukowanego towaru z linii produkcyjnej (15 kg)
  • Przygotowanie do wysyłki kartonów z wyprodukowanym wyrobem
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe 16 zł brutto
  • Pracę w atrakcyjnym systemie premiowym
  • Prace w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze!

Oczekujemy:

  • Uśmiechu i chęci do pracy :)
  • Ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta:

  • Kliknij przycisk "aplikuj"
  • Wyślij wiadomość: k.stefaniak@ksservice.pl
  • Zadzwoń pod numerr 503 075 956

Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz - praca od zaraz!

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji