Agencja Zatrudnienia KS Service

Szukam pracowników do obsługi linii produkcyjnej - od zaraz!

Miejsce pracy: Koninko, Gądki, Poznań, Luboń, Puszczykowo, Kleszczewo, Kórnik

Zakres zadań:

  • Zdejmowanie wyprodukowanego towaru z linii produkcyjnej (15 kg)
  • Przygotowanie do wysyłki kartonów z wyprodukowanym wyrobem
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe 16 zł brutto
  • Pracę w atrakcyjnym systemie premiowym
  • Prace w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze!

Oczekujemy:

  • Uśmiechu i chęci do pracy :)
  • Ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta:

  • Kliknij przycisk "aplikuj"
  • Wyślij wiadomość: k.stefaniak@ksservice.pl
  • Zadzwoń pod numerr 503 075 956

Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz - praca od zaraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.