Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Szlifierz

Miejsce pracy: Doetinchem

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów dla jednego z holenderskich klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku szlifierz.

Opis stanowiska pracy:

•szlifowanie i gratowanie gotowych elementów
•obsługa narzędzi
•kontrola jakości
•utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

•400 euro netto tygodniowo (40h) już po odciągnięciach za mieszkanie i ubezpieczenie
•legalną pracę w Holandii
•zakwaterowanie
•ubezpieczenie
•pomoc koordynatorów

Wymagania:
•doświadczanie na podobnym stanowisku
•doświadczenie w obsłudze narzędzi manualnych
•precyzja i zaangażowanie
•mile widziane prawo jazdy

Covebo Work Office Sp. z o.o.