Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Szlifierz w metalu

Miejsce pracy: Strumień

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Szlifierz w metalu

Zadania:

• Przygotowanie elementów do spawania przy stanowisku pracy.

• Ustawianie i podtrzymywanie elementów do szczepiania i spawania zgodnie z przygotowanym

• oprzyrządowaniem spawalniczym.

• Zdejmowanie elementów z przyrządów montażowych i układanie ich na polu odkładczym.

• Dbałość o wolną przestrzeń wokół stanowiska pracy.

• Porządkowanie stanowiska pracy.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Zatrudnienie bezpośrednio w Firmie STRUMET,

• Atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość negocjowania stawki,

• Podwyżka możliwa już po 3 miesiącach współpracy,

• Atrakcyjny pakiet premii m.in. premia jakościowa, absencyjna, wakacyjna, świąteczna,

• Możliwość wykupienia pakietu MultiSport,

• Możliwość skorzystania z pakietu zdrowotnego,

• Możliwość pracy w nadgodzinach,

• Posiłki pracownicze.

Wymagania:

• Chęci do pracy,

• Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym,

• Jeżeli pracowałeś już ta takim stanowisku będzie to dodatkowym atutem w procesie rekrutacyjnym,

• Jeżeli jeszcze nie posiadasz doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.