Szlifierz odlewów - praca we Francji

Work Service Express

Ancenis, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Ancenis »

Miejsce pracy: FRANCJA
Poszukujemy doświadczonych SZLIFIERZY ODLEWÓW
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

OBOWIĄZKI:

  • Szlifowanie / polerowanie odlewów metalowych (odlewy części i podzespołów do maszyn rolniczych)
  • Obsługa szlifierki

WYMAGANIA:

  • Min. kilkuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne premie - transportowa, żywieniowa, końca misji
  • Pewne nadgodziny oraz pracę w soboty (+dodatkowa premia za pracę w soboty)
  • 13tkę
  • Polską umowę o pracę na pełny etat
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową