szef wynajmów / szef techniki SPICE4SPACE

Live Age

30-710 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy technika/szefa wynajmów dla Spice4Space, marki własnej agencji i wiodącego dostawcę mebli i wyposażenia eventowego w regionie.
Twoim zadaniem będzie kompleksowa, osobista opieka nad magazynem i produktami z katalogu Spice4Space oraz bezpieczna realizacja techniczna zleceń.

Będziesz obsługiwać wynajmy, aranżować przestrzenie eventowe i współtworzyć wydarzenia. Będziesz częścią młodego zespołu, w którym każda z osób odpowiada za obszar działalności. Rozwiniesz team realizacyjny i będziesz odpowiadać za jego pracę. Będziesz opiekować sie przedmiotami i zaplanujesz dobre zarządzanie magazynem. A od jakości Twojej pracy naprawdę zależeć będzie rozwój marki.

Wymagania

Szukamy Cię, jeśli:
- jesteś pedantem, lubisz porządek i przedmioty
- potrafisz dobrze organizować pracę sobie i innym
- lubisz słowa: równo, dokładnie, na czas - solidność i punktualność to Twoje mocne strony
- potrafisz dbać o relacje
- nie boisz się presji czasu i rozwiązywania problemów
- po prostu nie lubisz odpuszczać
- masz prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3.5t
Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w Krakowie
- pracę w młodym, zaangażowanym zespole
- udział w ciekawych projektach eventowych dla wymagających klientów
- realny wpływ na rozwój marki

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji