Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Szefa Kuchni!

Chcesz przeżyć wyjątkową kulinarną przygodę w prestiżowej restauracji w katowickim Nikiszowcu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, ta oferta jest dla Ciebie!

W przeciągu dwóch lat staliśmy się jednym z tych miejsc, które dzięki swojemu profesjonalizmowi, kreatywności i doświadczeniu osiągnęło spektakularny sukces. Stale podnosimy jakość naszych usług i dlatego poszukujemy chętnych na stanowisko Szef Kuchni w restauracji Śląska Prohibicja.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

  • tworzymy unikatowy koncept na śląskiej mapie gastronomicznej - działaj z nami!
  • oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dajemy możliwość wykazania się kreatywnością w kierowaniu zespołem
  • gwarantujemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dbamy o stabilne warunki Twojego zatrudnienia
  • doceniamy Twoją pracę proponując atrakcyjne wynagrodzenie
  • umożliwiamy przystąpienie do prywatnej opieki medycznej

Czym powinieneś się pochwalić?

  • min. 2 letnim doświadczeniem na stanowisku Szefa Kuchni
  • znajomością zagadnień związanych z HACCP
  • znajomością współczesnych trendów obowiązujących w gastronomii
  • umiejętnością pracy pod presją czasu
  • zaskocz nas komunikatywnością i kreatywnością
  • umiejętnością organizacji pracy własnej i podległego personelu
  • dyspozycyjnością

Czas na zmiany w Twoim życiu zawodowym! Stań się kreatorem smaku, szefem i przyjacielem.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Śląska Prohibicja to restauracja istniejąca na śląskim rynku gastronomic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca